HF1008-560K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-560K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008-560K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56NH 570MA 370 MOHM
Dataark: HF1008-560K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008-560K
Varenummer HF1008-560K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56NH 570MA 370 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55549 pcs Datablad HF1008-560K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008HF-560K
1008HF-560K-ND
HF1008-560K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Non-Magnetic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 50MHz
selvinduktion 56nH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 1.2GHz Detaljeret beskrivelse 56nH Unshielded Inductor 570mA 370 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 370 mOhm Max Nuværende vurdering 570mA