HF1008-561G
API DelevanAPI Delevan
HF1008-561G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008-561G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560NH 300MA 1.65 OHM
Dataark: HF1008-561G.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008-561G
Varenummer HF1008-561G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560NH 300MA 1.65 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25205 pcs Datablad HF1008-561G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008-561G TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 560nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 415MHz
Detaljeret beskrivelse 560nH Unshielded Inductor 300mA 1.65 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.65 Ohm Max
Nuværende vurdering 300mA Nuværende - Mætning -