HF1008-680K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-680K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008-680K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68NH 550MA 400 MOHM
Dataark: HF1008-680K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008-680K
Varenummer HF1008-680K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68NH 550MA 400 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61524 pcs Datablad HF1008-680K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008HF-680K
1008HF-680K-ND
HF1008-680K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Non-Magnetic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 50MHz
selvinduktion 68nH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 1.05GHz Detaljeret beskrivelse 68nH Unshielded Inductor 550mA 400 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 400 mOhm Max Nuværende vurdering 550mA