HF1008-681K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-681K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008-681K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 280MA 1.85 OHM
Dataark: HF1008-681K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008-681K
Varenummer HF1008-681K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 280MA 1.85 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55357 pcs Datablad HF1008-681K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008HF-681K
1008HF-681K-ND
HF1008-681K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 680nH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 340MHz Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 280mA 1.85 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.85 Ohm Max Nuværende vurdering 280mA