MILS1812R-224K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MILS1812R-224K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD
Dataark: MILS1812R-224K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for MILS1812R-224K
Varenummer MILS1812R-224K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22269 pcs Datablad MILS1812R-224K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie MILS1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne MILS1812R-224K TR 500
MILS1812R-224K-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 4.2MHz
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Inductor 149mA 9 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 9 Ohm Max
Nuværende vurdering 149mA Nuværende - Mætning -