P1330R-824J
API DelevanAPI Delevan
P1330R-824J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1330R-824J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM
  • Besked
Specifikationer for P1330R-824J
Varenummer P1330R-824J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55867 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Andre navne P1330R-824J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 820µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Inductor 113mA 9.96 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 9.96 Ohm Max
Nuværende vurdering 113mA Nuværende - Mætning 26mA