P1330R-824K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-824K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1330R-824K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM
  • Besked
Specifikationer for P1330R-824K
Varenummer P1330R-824K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 81018 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Andre navne P1330R-824K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 820µH Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Inductor 113mA 9.96 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 9.96 Ohm Max Nuværende vurdering 113mA
Nuværende - Mætning 26mA