P1812-104J
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
P1812-104J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812-104J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 180MA 4.32 OHM
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812-104J
Varenummer P1812-104J Fabrikant API Delevan Inc.
Beskrivelse FIXED IND 100UH 180MA 4.32 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65681 pcs Datablad
Spænding - Opdeling - Anvendelse Unshielded
Type - Størrelse / Dimension 0.190" L x 0.134" W (4.83mm x 3.40mm)
Serie P1812 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Vurderinger - Polarisering Nonstandard
Andre navne P1812-104J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer P1812-104J Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Hardware Type 100µH Frekvens - Test -
Frekvens - Selvresonans 4.32 Ohm Max Udvidet beskrivelse 100µH Unshielded Inductor 180mA 4.32 Ohm Max Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Diameter - Skulder -
Beskrivelse FIXED IND 100UH 180MA 4.32 OHM Forsinkelse 1kHz
DC-modstand (DCR) 238mA Nuværende vurdering 180mA