P1812-122K
API DelevanAPI Delevan
P1812-122K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812-122K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1A 199 MOHM SMD
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812-122K
Varenummer P1812-122K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1A 199 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 87291 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN3301TR
P1812-122K TR 500
P1812122K
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 1.2µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 1A 199 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 199 mOhm Max Nuværende vurdering 1A
Nuværende - Mætning 2.158A