P1812-184J
API DelevanAPI Delevan
P1812-184J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812-184J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM
  • Besked
Specifikationer for P1812-184J
Varenummer P1812-184J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60883 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne P1812-184J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Inductor 120mA 8.4 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 8.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 120mA Nuværende - Mætning 158mA