P1812-222J
API DelevanAPI Delevan
P1812-222J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812-222J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812-222J
Varenummer P1812-222J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 67863 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P1812-222J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 268 mOhm Max
Nuværende vurdering 850mA Nuværende - Mætning 1.7A