P1812-223K
API DelevanAPI Delevan
P1812-223K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812-223K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812-223K
Varenummer P1812-223K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 73153 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN3316TR
P1812-223K TR 500
P1812223K
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 22µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 370mA 1.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 1.2 Ohm Max Nuværende vurdering 370mA
Nuværende - Mætning 515mA