P1812-224G
API DelevanAPI Delevan
P1812-224G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812-224G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 120MA 9.68 OHM
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812-224G
Varenummer P1812-224G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 120MA 9.68 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26553 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P1812-224G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 220µH Unshielded Inductor 120mA 9.68 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 9.68 Ohm Max
Nuværende vurdering 120mA Nuværende - Mætning 143mA