P1812R-102H
API DelevanAPI Delevan
P1812R-102H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-102H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812R-102H
Varenummer P1812R-102H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 49038 pcs Datablad
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P1812R-102H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Inductor 1.05A 113 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 113 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.05A Nuværende - Mætning 2.4A