P1812R-103K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-103K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-103K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812R-103K
Varenummer P1812R-103K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 74034 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN7869TR
P1812R-103K TR 500
P1812R103K
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Inductor 550mA 608 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 608 mOhm Max
Nuværende vurdering 550mA Nuværende - Mætning 772mA