P1812R-104G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-104G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-104G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 180MA 4.32 OHM
  • Besked
Specifikationer for P1812R-104G
Varenummer P1812R-104G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 180MA 4.32 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32089 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne P1812R-104G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Unshielded Inductor 180mA 4.32 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 4.32 Ohm Max
Nuværende vurdering 180mA Nuværende - Mætning 238mA