P1812R-124G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-124G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-124G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812R-124G
Varenummer P1812R-124G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33996 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P1812R-124G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 120µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 120µH Unshielded Inductor 160mA 6 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 6 Ohm Max
Nuværende vurdering 160mA Nuværende - Mætning 208mA