P1812R-152G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-152G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-152G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM
  • Besked
Specifikationer for P1812R-152G
Varenummer P1812R-152G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26960 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne P1812R-152G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 1.5µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.5µH Unshielded Inductor 950mA 222 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 222 mOhm Max
Nuværende vurdering 950mA Nuværende - Mætning 1.98A