P1812R-153J
API DelevanAPI Delevan
P1812R-153J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-153J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 450MA 780 MOHM
  • Besked
Specifikationer for P1812R-153J
Varenummer P1812R-153J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15UH 450MA 780 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58906 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne P1812R-153J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Inductor 450mA 780 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 780 mOhm Max
Nuværende vurdering 450mA Nuværende - Mætning 693mA