P1812R-154G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-154G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-154G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 140MA 6.432 MOHM
  • Besked
Specifikationer for P1812R-154G
Varenummer P1812R-154G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 140MA 6.432 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30056 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne P1812R-154G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 150µH Unshielded Inductor 140mA 6.432 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 6.432 mOhm Max
Nuværende vurdering 140mA Nuværende - Mætning 183mA