P1812R-224K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-224K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-224K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 120MA 9.68 OHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812R-224K
Varenummer P1812R-224K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 120MA 9.68 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 81692 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne P1812R-224K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 220µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 220µH Unshielded Inductor 120mA 9.68 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 9.68 Ohm Max Nuværende vurdering 120mA
Nuværende - Mætning 143mA