P1812R-272K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-272K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-272K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.7UH 800MA 288 MOHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812R-272K
Varenummer P1812R-272K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.7UH 800MA 288 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 80671 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne P1812R-272K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 2.7µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 2.7µH Unshielded Inductor 800mA 288 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 288 mOhm Max Nuværende vurdering 800mA
Nuværende - Mætning 1.513A