P1812R-473K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-473K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-473K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812R-473K
Varenummer P1812R-473K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38984 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN7876DKR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 2.064 Ohm Max
Nuværende vurdering 260mA Nuværende - Mætning 366mA