P1812R-562K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-562K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-562K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 650MA 437 MOHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812R-562K
Varenummer P1812R-562K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 650MA 437 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37702 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN7877DKR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 650mA 437 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 437 mOhm Max
Nuværende vurdering 650mA Nuværende - Mætning 1.06A