PT150-1250HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT150-1250HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT150-1250HM
Varenummer PT150-1250HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14263 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.250" Dia (31.75mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT150-1250HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.700" (17.78mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Toroidal Inductor 5.7A 60 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 60 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.7A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT150-1040HM
PT150-1040HM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH
På lager: 15357 pcs
Hent:
RFQ
PT150-1500-VM
PT150-1500-VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH
På lager: 8644 pcs
Hent:
RFQ
PT150-1250
PT150-1250
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH