PT150-2050HM
Produkt oversigt
Varenummer: PT150-2050HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PT150-2050HM
Varenummer PT150-2050HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13837 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 2.050" Dia (52.07mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT150-2050HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.920" (23.37mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Toroidal Inductor 12.3A 40 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 40 mOhm Max
Nuværende vurdering 12.3A Nuværende - Mætning -