PT150R-1040HM
Produkt oversigt
Varenummer: PT150R-1040HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT150R-1040HM
Varenummer PT150R-1040HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15276 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.040" Dia (26.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie PTR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT150R-1040HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.500" (12.70mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 150µH Unshielded Toroidal Inductor 3.4A 100 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.4A Nuværende - Mætning -