PT50R-900-VM
Produkt oversigt
Varenummer: PT50R-900-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT50R-900-VM
Varenummer PT50R-900-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24140 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT50R-900-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) 1.110" (28.19mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 50µH Unshielded Toroidal Inductor 5.6A 30 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 30 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.6A Nuværende - Mætning -