PT50R-1320HM
Produkt oversigt
Varenummer: PT50R-1320HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT50R-1320HM
Varenummer PT50R-1320HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22214 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.320" Dia (33.53mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT50R-1320HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) 0.630" (16.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 50µH Unshielded Toroidal Inductor 11A 20 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 20 mOhm Max
Nuværende vurdering 11A Nuværende - Mætning -