PT50R-1020HM
Produkt oversigt
Varenummer: PT50R-1020HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT50R-1020HM
Varenummer PT50R-1020HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24000 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.020" Dia (25.91mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT50R-1020HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) 0.620" (15.75mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 50µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 25 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 25 mOhm Max
Nuværende vurdering 7A Nuværende - Mætning -