PT50R-1020
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT50R-1020
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT50R-1020
Varenummer PT50R-1020 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20311 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.020" Dia x 0.620" W (25.91mm x 15.75mm)
Afskærmning Unshielded Serie PTR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT50R-1020 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 50µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 25 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 25 mOhm Max
Nuværende vurdering 7A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT50R-1320
PT50R-1320
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH
På lager: 23855 pcs
Hent:
RFQ
PT50R-1020HM
PT50R-1020HM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
På lager: 24000 pcs
Hent:
RFQ
PT50R-1020-VM
PT50R-1020-VM
PT5071C
PT5071C
producenter: N/A
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V 18W
PT5071N
PT5071N
producenter: N/A
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V 1.5A
PT5065
PT5065
producenter: Pulse Electronics Corporation
Beskrivelse: IC CHIP
Beskrivelse: IC CHIP
PT50R-780
PT50R-780
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH