PTKM10-121
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM10-121
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
Dataark: PTKM10-121.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM10-121
Varenummer PTKM10-121 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9681 pcs Datablad PTKM10-121.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM10-121 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 20MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Toroidal Inductor 8.27A 10 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 10 mOhm Max
Nuværende vurdering 8.27A Nuværende - Mætning 5.3A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM10-50
PTKM10-50
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH
På lager: 9300 pcs
Hent: PTKM10-50.pdf
RFQ
PTK25-D48-T512
PTK25-D48-T512
producenter: CUI, Inc.
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 5V +/-12V 25W
På lager: 3100 pcs
Hent: PTK25-D48-T512.pdf
RFQ
PTKM10-121VM
PTKM10-121VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
Hent: PTKM10-121VM.pdf
PTK8
PTK8
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: TIP REPLACEMENT SOLDERING 800 DE
Hent:
PTKM10-40SM
PTKM10-40SM
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD
Hent: PTKM10-40SM.pdf
PTK25-D48-T515
PTK25-D48-T515
producenter: CUI, Inc.
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 5V +/-15V 25W
Hent: PTK25-D48-T515.pdf
PTK6
PTK6
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: TIP LONG SCREWDRIVER 3/64" 600F
Hent:
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD
Hent: PTKM10-30SM.pdf
PTK7
PTK7
Beskrivelse: TIP LONG SCREWDRIVER 3/64" 700F
PTKM10-121H
PTKM10-121H
Hent: PTKM10-121H.pdf
PTK25-D48-T315
PTK25-D48-T315
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V +/-15V 25W