PTKM10-50
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM10-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH
Dataark: PTKM10-50.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM10-50
Varenummer PTKM10-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9300 pcs Datablad PTKM10-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM10-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 35MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Toroidal Inductor 7.36A 10 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 10 mOhm Max
Nuværende vurdering 7.36A Nuværende - Mætning 1.7A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM10-121
PTKM10-121
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
På lager: 9681 pcs
Hent: PTKM10-121.pdf
RFQ
PTKM10-50SM
PTKM10-50SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM SMD