PTKM100R-121
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100R-121
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH
Dataark: PTKM100R-121.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM100R-121
Varenummer PTKM100R-121 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9482 pcs Datablad PTKM100R-121.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100R-121 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 2MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.24A 65 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 65 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.24A Nuværende - Mætning 1.6A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM100R-40SM
PTKM100R-40SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 1.6A 160 MOHM
På lager: 11666 pcs
Hent: PTKM100R-40SM.pdf
RFQ
PTKM100R-121VM
PTKM100R-121VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH
På lager: 6839 pcs
Hent: PTKM100R-121VM.pdf
RFQ
PTKM100R-50
PTKM100R-50
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
Hent: PTKM100R-50.pdf
PTKM100R-121H
PTKM100R-121H