PTKM200-50
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM200-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
Dataark: PTKM200-50.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM200-50
Varenummer PTKM200-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8694 pcs Datablad PTKM200-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM200-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 200µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 1.7MHz
Detaljeret beskrivelse 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.97A 140 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 140 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.97A Nuværende - Mætning 350mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM200R-50
PTKM200R-50
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
På lager: 9538 pcs
Hent: PTKM200R-50.pdf
RFQ
PTKM200-40SM
PTKM200-40SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 200UH 1.12A 320 MOHM
På lager: 14794 pcs
Hent: PTKM200-40SM.pdf
RFQ
PTKM200-50H
PTKM200-50H
Hent: PTKM200-50H.pdf
PTKM200-50VM
PTKM200-50VM