PTKM200-50VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM200-50VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
Dataark: PTKM200-50VM.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM200-50VM
Varenummer PTKM200-50VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6109 pcs Datablad PTKM200-50VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM200-50VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 200µH
Højde - Siddende (Max) 0.775" (19.68mm) Frekvens - Selvresonans 1.3MHz
Detaljeret beskrivelse 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.97A 140 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 140 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.97A Nuværende - Mætning 350mA