PTKM50-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM50-121
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
Dataark: PTKM50-121.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM50-121
Varenummer PTKM50-121 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9649 pcs Datablad PTKM50-121.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM50-121 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 4MHz
Detaljeret beskrivelse 50µH Shielded Toroidal Inductor 4.77A 30 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 30 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.77A Nuværende - Mætning 2.3A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM330R-50VM
PTKM330R-50VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
På lager: 6076 pcs
Hent: PTKM330R-50VM.pdf
RFQ
PTKM330-50SM
PTKM330-50SM
producenter: API Delevan
På lager: 15081 pcs
Hent: PTKM330-50SM.pdf
RFQ
PTKM50-121H
PTKM50-121H
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH