PTKM50-50
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM50-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
Dataark: PTKM50-50.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM50-50
Varenummer PTKM50-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10187 pcs Datablad PTKM50-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM50-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 7MHz
Detaljeret beskrivelse 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 35 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.93A Nuværende - Mætning 700mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM50-121
PTKM50-121
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
På lager: 9649 pcs
Hent: PTKM50-121.pdf
RFQ
PTKM50-50SM
PTKM50-50SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 3.93A 40 MOHM SMD
På lager: 13291 pcs
Hent: PTKM50-50SM.pdf
RFQ
PTKM50-50VM
PTKM50-50VM
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
Hent: PTKM50-50VM.pdf
PTKM50-50H
PTKM50-50H