PTKM50-59
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM50-59
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
Dataark: PTKM50-59.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM50-59
Varenummer PTKM50-59 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10414 pcs Datablad PTKM50-59.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM50-59 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 4MHz
Detaljeret beskrivelse 50µH Shielded Toroidal Inductor 6.9A 22 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 22 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.9A Nuværende - Mætning 3.3A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM50-894H
PTKM50-894H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH
På lager: 12055 pcs
Hent: PTKM50-894H.pdf
RFQ
PTKM50-59VM
PTKM50-59VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
På lager: 6583 pcs
Hent: PTKM50-59VM.pdf
RFQ
PTKM50-50SM
PTKM50-50SM
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 3.93A 40 MOHM SMD
Hent: PTKM50-50SM.pdf
PTKM500-59
PTKM500-59
Beskrivelse: FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH
Hent: PTKM500-59.pdf
PTKM50-59H
PTKM50-59H