PTKM50-894
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM50-894
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH
Dataark: PTKM50-894.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM50-894
Varenummer PTKM50-894 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10504 pcs Datablad PTKM50-894.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM50-894 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 4MHz
Detaljeret beskrivelse 50µH Shielded Toroidal Inductor 9.9A 16 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 16 mOhm Max
Nuværende vurdering 9.9A Nuværende - Mætning 4.2A