PTKM50R-121
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM50R-121
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
Dataark: PTKM50R-121.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM50R-121
Varenummer PTKM50R-121 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10701 pcs Datablad PTKM50R-121.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM50R-121 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 4MHz
Detaljeret beskrivelse 50µH Shielded Toroidal Inductor 4.77A 30 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 30 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.77A Nuværende - Mætning 2.3A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM50R-121H
PTKM50R-121H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH