PTKM50R-50
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM50R-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
Dataark: PTKM50R-50.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM50R-50
Varenummer PTKM50R-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9727 pcs Datablad PTKM50R-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM50R-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 7MHz
Detaljeret beskrivelse 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 35 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.93A Nuværende - Mætning 700mA