PTKM50R-59
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM50R-59
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
Dataark: PTKM50R-59.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM50R-59
Varenummer PTKM50R-59 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10840 pcs Datablad PTKM50R-59.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM50R-59 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 4MHz
Detaljeret beskrivelse 50µH Shielded Toroidal Inductor 6.9A 22 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 22 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.9A Nuværende - Mætning 3.3A