PTKM50R-894VM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM50R-894VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH
Dataark: PTKM50R-894VM.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM50R-894VM
Varenummer PTKM50R-894VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7871 pcs Datablad PTKM50R-894VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM50R-894VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) 1.475" (37.46mm) Frekvens - Selvresonans 4MHz
Detaljeret beskrivelse 50µH Shielded Toroidal Inductor 9.9A 16 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 16 mOhm Max
Nuværende vurdering 9.9A Nuværende - Mætning 4.2A