PTKM75-30SM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM75-30SM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 75UH 1.62A 130 MOHM
Dataark: PTKM75-30SM.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM75-30SM
Varenummer PTKM75-30SM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 75UH 1.62A 130 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12989 pcs Datablad PTKM75-30SM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM-SM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN3390
PTKM75-30SM BULK 100
PTKM7530SM
Driftstemperatur -
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 75µH Højde - Siddende (Max) 0.400" (10.16mm)
Frekvens - Selvresonans 7MHz Detaljeret beskrivelse 75µH Shielded Toroidal Inductor 1.62A 130 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 130 mOhm Max Nuværende vurdering 1.62A
Nuværende - Mætning 280mA