PTKM75-50SM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM75-50SM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 75UH 3.47A 50 MOHM SMD
Dataark: PTKM75-50SM.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM75-50SM
Varenummer PTKM75-50SM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 75UH 3.47A 50 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15813 pcs Datablad PTKM75-50SM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM-SM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN3373
PTKM75-50SM BULK 100
PTKM7550SM
Driftstemperatur -
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 75µH Højde - Siddende (Max) 0.400" (10.16mm)
Frekvens - Selvresonans 5MHz Detaljeret beskrivelse 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.47A 50 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max Nuværende vurdering 3.47A
Nuværende - Mætning 600mA