PTKM75-894H
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM75-894H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH
Dataark: PTKM75-894H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM75-894H
Varenummer PTKM75-894H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13734 pcs Datablad PTKM75-894H.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.300" Dia (33.02mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM75-894H BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 75µH
Højde - Siddende (Max) 0.650" (16.51mm) Frekvens - Selvresonans 3MHz
Detaljeret beskrivelse 75µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 23 mOhm Max
Nuværende vurdering 8A Nuværende - Mætning 3.7A