PTKM75-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM75-121H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
Dataark: PTKM75-121H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM75-121H
Varenummer PTKM75-121H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12249 pcs Datablad PTKM75-121H.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.820" Dia (20.83mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM75-121H BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 75µH
Højde - Siddende (Max) 0.400" (10.16mm) Frekvens - Selvresonans 3MHz
Detaljeret beskrivelse 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 45 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.9A Nuværende - Mætning 1.8A