S0402-15NF2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S0402-15NF2
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
Dataark: S0402-15NF2.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for S0402-15NF2
Varenummer S0402-15NF2 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4083 pcs Datablad S0402-15NF2.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0402 (1005 Metric) Størrelse / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0402
Vurderinger - Q @ Freq 23 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric)
Andre navne S0402-15NF2 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 15nH
Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.76mm) Frekvens - Selvresonans 3.28GHz
Detaljeret beskrivelse 15nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max
Nuværende vurdering 475mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0402-15NF1C
S0402-15NF1C
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
På lager: 663 pcs
Hent: S0402-15NF1C.pdf
RFQ
S0402-15NF2E
S0402-15NF2E
producenter: API Delevan
På lager: 2423 pcs
Hent: S0402-15NF2E.pdf
RFQ
S0402-15NF1D
S0402-15NF1D
På lager: 4647 pcs
Hent: S0402-15NF1D.pdf
S0402-15NF2D
S0402-15NF2D
Hent: S0402-15NF2D.pdf
S0402-15NF2C
S0402-15NF2C
På lager: 605 pcs
Hent: S0402-15NF2C.pdf
S0402-15NF1
S0402-15NF1
Hent: S0402-15NF1.pdf
S0402-15NF3
S0402-15NF3
Hent: S0402-15NF3.pdf
S0402-15NF2S
S0402-15NF2S
På lager: 631 pcs
Hent: S0402-15NF2S.pdf
S0402-15NF1S
S0402-15NF1S
På lager: 625 pcs
Hent: S0402-15NF1S.pdf
S0402-15NF2B
S0402-15NF2B
Hent: S0402-15NF2B.pdf
S0402-15NF1B
S0402-15NF1B