S0402-15NF2C
Produkt oversigt
Varenummer: S0402-15NF2C
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
Dataark: S0402-15NF2C.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 605 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
  • Besked
Specifikationer for S0402-15NF2C
Varenummer S0402-15NF2C Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 605 pcs Datablad S0402-15NF2C.pdf
Type Wirewound Tolerance ±1%
Leverandør Device Package 0402 (1005 Metric) Størrelse / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Afskærmning Unshielded Serie S0402
Vurderinger - Q @ Freq 23 @ 250MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric)
Andre navne S0402-15NF2C 10 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Alumina Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 15nH
Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.76mm) Frekvens - Selvresonans 3.28GHz
Detaljeret beskrivelse 15nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max
Nuværende vurdering 475mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S0402-15NF1E
S0402-15NF1E
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
På lager: 1943 pcs
Hent: S0402-15NF1E.pdf
RFQ
S0402-15NF3B
S0402-15NF3B
producenter: API Delevan
På lager: 2279 pcs
Hent: S0402-15NF3B.pdf
RFQ
S0402-15NF2
S0402-15NF2